Sponsorzy Biblioteki Uniwersyteckiej KUL

 

 Dziękujemy za pomoc:

 


 

Biblioteka Uniwersytecka KUL wyraża serdeczne podziękowania Zarządowi Towarzystwa Przyjaciół KUL za zakup 22 specjalistycznych gablot wystawowych, które umożliwią bezpieczne i estetyczne eksponowanie materiałów ze zbiorów Biblioteki. Ten szczodry gest  przyczyni się do podniesienia działalności wystawienniczej Biblioteki Uniwersyteckiej na wyższy, bardziej profesjonalny poziom.

 


 

Sponsorzy konferencji:

Problemy organizacji nowoczesnej biblioteki naukowej: w 40. rocznicę śmierci dr. hab. Romualda Gustawa OFM

 


 

ORBIS-Travel
PBP Orbis Sp. z o.o.
Oddział w Lublinie
ul. Narutowicza 32 / 33
20-950 LUBLIN
tel. (81) 53-222-56... do 59
fax (81) 53-215-30
http://www.orbis.com.pl
   ORBIS TRAVEL - znak firmy
 
 Manuela Schmid - Paradis Hotels s.a.

Dr. h.c. Manuela Schmid, Gesellschaftsbesitzerin Propietaria,
Paradis Hotels s.a.

 Lubelski Węgiel
  Katolicki Uniwersytet Lubelski
Biblioteka Uniwersytecka
ul. Chopina 27
20-023 Lublin
   Odpowiadając na prośbę dotyczącą udzielenia pomocy informujemy, iż Zarząd Lubelskiego Węgla "Bogdanka" S.A. przyznał na Państwa rzecz darowiznę w postaci cegły budowlanej w ilości 12.896 sztuk (31 palet) jako bezpłatne świadczenie z przeznaczeniem na prace budowlano-remontowe budynków Biblioteki.
   Zarząd 'Bogdanki'

Beata Ewa Marek,
Chicago, Illinois, USA

15 listopada 2005 r.
  Ks. dr starszy kustosz dyplomowany
Tadeusz Stolz
Dyrektor Biblioteki Uniwersyteckiej KUL
w Lublinie

Wielce Szanowny Księże Dyrektorze
   W okresie wakacji miałam okazję spotkać w Chicago Jolantę Wasilewską (moją bliską znajomą i koleżankę z Biblioteki, gdzie kilka lat pracowałam), która opowiedziała mi o trudnościach z jakimi boryka się Pracowania Konserwacji Książki Zabytkowej BU KUL. Postanowiłam w miarę moich możliwości wspomóc pracownię, przekazując na jej potrzeby drukarkę kolorową Konica Minolta Magicolor 2400W. Mam nadzieję, że to urządzenie będzie dobrze służyć dla dobra całej społeczności akademickiej.
Z poważaniem -
 Beata Ewa Marek
 Drukarka kolorowa Konica Minolta Magicolor 2400W
Droga Pani Beato Wielce Szanowna Pani
Beata Ewa Marek
Chicago
   Sprawiła Pani wielką radość mnie i moim pracownikom, pamiętając o swoim pierwszym miejscu pracy - Bibliotece Uniwersyteckiej KUL i przekazując na potrzeby Pracowni Konserwacji Książki Zabytkowej drukarkę Konica Minolta Magicolor 2400W.

   Z serca Pani dziękuję, tym bardziej iż wyjechała Pani do USA prawie 10 lat temu, a jeszcze pamięta o nas i swojej przyjaciółce pani Jolancie Wasilewskiej. Znak to, że pracując w Bibliotece Uniwersyteckiej KUL w latach 1993-1996 czuła się Pani tutaj dobrze. Jeszcze raz dziękuję za ten dar i tamtą dobrą, naznaczoną wesołością, pracę.

   Z okazji nadchodzących Świąt Narodzenia Pańskiego i Nowego Roku 2006 - życzę Pani i Jej Rodzinie wszelkich potrzebnych Łask od Boga i uśmiechu na każdy dzień.
   Dyrektor BU KUL

 

Autor: Jan Wasilewski
Ostatnia aktualizacja: 04.10.2016, godz. 08:07 - Małgorzata Augustyniuk