Katalog Biblioteki Uniwersyteckiej KUL (Primo VE) - narzędzie wyszukiwawcze, które pozwala dotrzeć do opisów wszystkich lokalnych źródeł i zdalnych zasobów:

 

Katalog online Biblioteki Uniwersyteckiej KUL informuje o zbiorach przechowywanych w Bibliotece Uniwersyteckiej i w większości Bibliotek specjalistycznych. Zawiera opisy wszystkich książek, które zostały wydane po roku 1995, a także niektórych starszych, będących publikacjami pracowników naukowych KUL lub częściej udostępnianych.

 

Instrukcja logowania

Materiały szkoleniowe video

 


 

Zgłoszenie zakupu publikacji do zbiorów Biblioteki

 

Jeżeli w zbiorach Biblioteki Uniwersyteckiej KUL nie ma poszukiwanej publikacji, istnieje możliwość jej zakupu. Skorzystać z usługi mogą tylko zalogowani czytelnicy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową instrukcją.

 

Zgłoszenie zakupu - instrukcja

 

 


Elektroniczny Katalog Kartkowy IKKAR - zawiera zeskanowane karty z katalogów kartkowych  dostępnych w Bibliotece Uniwersyteckiej.

Menu zostało podzielone zgodnie z fizyczną lokalizacją katalogów: katalogi Biblioteki Głównej, katalogi specjalistyczne oraz katalogi WZNPiE w Tomaszowie Lub. Aby uzyskać dostęp do żądanego katalogu kartkowego, należy wybrać go z powyższego menu rozwijanego. Strukturę każdego katalogu stanowi hierarchiczna lista znajdująca się po lewej stronie ekranu, z możliwością rozwinięcia poszczególnych zakresów za pomocą przycisku „+”.

Aby rozpocząć przeglądanie kart należy wybrać szufladę oraz określić liczbę kart do jednorazowego wyświetlenia na stronie. Klikając na kartę katalogową, w nowym oknie wyświetli się jej powiększony obraz.

 

 

Opisy poszczególnych katalogów

Pytania i problemy - kontakt
Autor: Małgorzata Augustyniuk
Ostatnia aktualizacja: 28.03.2023, godz. 12:34 - Małgorzata Augustyniuk