Drodzy Studenci!
 
Wielkimi krokami zbliża się zimowa sesja egzaminacyjna. A gdzie można znaleźć najwięcej wartościowych materiałów potrzebnych do nauki? Oczywiście w Bibliotece! Dlatego przygotowaliśmy dla Was wyjątkową ofertę – Nauka last minute w BU KUL.
 
 W twórczej i przyjaznej atmosferze zapewniamy nieograniczony dostęp do literatury z każdej dyscypliny obecnej w naszym Uniwersytecie! Oferujemy przestronne pomieszczenia do pracy indywidualnej oraz w grupie; miejsca, gdzie możecie podłączyć własny laptop i biblioteczne stanowiska komputerowe; pomoc bibliotekarzy, którzy podpowiedzą, jak szukać potrzebnych informacji i efektywnie korzystać z zasobów elektronicznych (baz danych); rezerwację książek na kolejny dzień oraz skaner i punkt ksero.
W chwilach przerwy proponujemy kawę, a także najnowsze numery czasopism (nie tylko naukowych) oraz przegląd bieżącej prasy, która znajduje się na ogólnodostępnych regałach w Czytelni Głównej.
 
Zapraszamy do nas!
 
Przypominamy, że czekamy w Bibliotece Głównej (ul. Fryderyka Chopina 27) nie tylko przed sesją, jesteśmy tu dla Was przez cały rok.
 
 

Autor: Małgorzata Augustyniuk
Ostatnia aktualizacja: 23.01.2024, godz. 15:16 - Małgorzata Augustyniuk