Dostęp testowy do czasopism SAGE

 

 

Biblioteka Uniwersytecka KUL uprzejmie informuje o uruchomieniu dostępu testowego do czasopism wydawnictwa SAGE.

 

Pakiet SAGE Premier zawiera 1004 tytuły (ponad 1 milion artykułów). Są to międzynarodowe, recenzowane czasopisma, z których znaczną część ujęto w rankingach (Journal Citation Reports®, Clarivate Analytics).

 

Dostęp jest możliwy w sieci KUL oraz zdalnie do dnia 11 listopada 2020 r.

 

Wejście do bazy

 

Zapraszamy do testowania oraz zgłaszania uwag i zapotrzebowania na poszczególne bazy!

 

 


Przedłużenie dostępu testowego do bazy Digital Loeb Classical Library

 

 

loeb

 

 

 

 

 

 

 

 

Biblioteka Uniwersytecka KUL uprzejmie informuje o przedłużeniu dostępu testowego do bazy Digital Loeb Classical Library. Dostęp potrwa do 6 listopada br.

 

WEJŚCIE DO BAZY

 

Digital Loeb Classical Library to w pełni przeszukiwalna wirtualna biblioteka wszystkiego, co jest ważne w literaturze greckiej i łacińskiej. Poezja epicka i liryczna; tragedia i komedia; historia, podróże, filozofia i oratorium; pisarze tworzący literaturę medyczną i matematyczną; ci pisarze okresu wczesnego chrześcijaństwa/Kościoła, którzy szczególnie korzystali z kultury pogańskiej - krótko mówiąc, całe greckie i łacińskie dziedzictwo klasyczne jest reprezentowane tutaj z aktualnymi tekstami i dokładnymi tłumaczeniami na język angielski.

Ponad 530 tomów tekstów łacińskich, greckich i angielskich jest dostępnych w nowoczesnym i eleganckim interfejsie, umożliwiając czytelnikom łatwe przeglądanie, wyszukiwanie, dodawanie zakładek, adnotacje i udostępnianie treści.


Zapraszamy do korzystania!


 

Autor: Małgorzata Augustyniuk
Ostatnia aktualizacja: 16.10.2020, godz. 10:18 - Małgorzata Augustyniuk