Biblioteka Filologii Romańskiej i Hispanistyki

 
kontakt mailowy: karol.cech@kul.pl
 
 
Adres:
 
Al.Racławickie 14
20-950 Lublin
Gmach Główny, sale nr 408, 410
tel. (81) 445-43-49

 

Godziny otwarcia:

 

 

 

 

NOWY KATALOG

 

Zachęcamy do zapoznania się z zamieszczonymi na stronie BU KUL informacjami dotyczącymi logowania, zamawiania i wyszukiwania w nowym katalogu bibliotecznym.

 

 

Informujemy, że ze zbiorów wszystkich bibliotek specjalistycznych można skorzystać na miejscu w dwóch czytelniach zlokalizowanych na I piętrze w Kolegium Jana Pawła II:

  • Czytelnia Biblioteki Wydziału Teologii (sala C-102),

  • Czytelnia Wydziału Nauk Społecznych i Wydziału Prawa, Prawa Kanonicznego i Administracji (sala C-101).

     

    Czytelnie są dostępne od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-15.30

Ze względu na konieczną redukcję miejsc Czytelnicy zobligowani są do telefonicznej rezerwacji miejsca (+48 81 445 3810 lub +48 81 445 3384), podając czas rozpoczęcia i orientacyjny czas zakończenia pracy. Zapraszamy do zapoznania się z Regulaminami funkcjonowania czytelni w reżimie sanitarnym (Czytelnia BWT, Czytelnia WNSiWPPKiA). Wypożyczenia na zewnątrz oraz zwroty wypożyczonych książek w dalszym ciągu realizowane są w Wypożyczalni Międzywydziałowej, również zlokalizowanej na I piętrze w Kolegium Jana Pawła II (sala C-103).

 

 Wypożyczalnia jest czynna w godzinach 8:00-15:30 Przypominamy, że w związku z sytuacją epidemiczną katalogi kartkowe są niedostępne. Przy wyszukiwaniu potrzebnych pozycji prosimy o korzystanie z katalogu komputerowego oraz z wersji elektronicznej katalogów kartkowych.

 


Kontakt z Pracownikiem:

email: karol.cech@kul.pl

 
 
 
 

 

 

 

 

***

 

 

Szanowni Państwo,

 

na stronach Biblioteki Cyfrowej KUL, w Kolekcji Biblioteki Filologii Romańskiej i Hispanistyki dostępne są zdygitalizowane pozycje z księgozbioru Biblioteki, m. in.:

 

1) Grammaire expliquée du français: [niveau intermédiaire] / Sylvie Poisson-Quinton, Reine Mimran, Michèle Mahéo-Le Coadic.

2) Dictionnaire d'analyse du discours / [sous la dir. de] Patrick Charaudeau, Dominique Maingueneau; avec la collaboration de Jean-Michel Adam [et al.].

3) Drôles de verbes / Uta Hrehorowicz, Ewa Krzemińska, Barbara Grzywacz; consultation linguistique Michel Braud.

4) Grammaire méthodique du français / Martin Riegel, Jean-Christophe Pellat, René Rioul.

 

Osoby zainteresowane zachęcam do korzystania z publikacji także w tej formie.

 

 

 
 
 

Autor: Edyta Kociubińska
Ostatnia aktualizacja: 21.07.2021, godz. 11:48 - Katarzyna Sołtys