warsztaty języka migowego

 

Biblioteka WZPiNoS KUL w Stalowej Woli

organizuje

warsztaty polskiego języka migowego

Zrozumieć człowieka niesłyszącego

Warsztaty połączone z pokazem i dyskusją odbędą się

20 i 21 września 2018 roku w Bibliotece Międzyuczelnianej, 1 p.

ul.Ks. J. Popiełuszki 10 w Stalowej Woli

w ramach Lubelskiego Festiwalu Nauki 2018

oraz w ramach akcji Narodowe Czytanie 2018

 

chętnych prosimy o zgłoszenia na adres jkopacz@o2.pl

oraz pod nr tel. 696 587 955

 

zapraszamy do obejrzenia filmu promującego warsztaty

 

 
 

 
 

Zdalny dostęp do e-zasobów - baz danych, książek i czasopism elektronicznych

 

Szanowni Państwo,
Przypominamy o możliwości korzystania z baz danych, czasopism i książek elektronicznych na komputerach poza siecią uniwersytecką - jest to możliwe dzięki systemowi HAN, który funkcjonuje na Uniwersytecie od trzech lat.

 

Instrukcja zdalnego dostępu

 

Zachęcamy do skorzystania z tej możliwości.

 


 

 

 

Od 1 lutego 2018 roku Studenci WZPiNoS KUL w Stalowej Woli (którzy jeszcze nie dokonali tej procedury) proszeni są o uruchomienie swego konta bibliotecznego na platformie e-kul.

Instrukcja tworzenia konta bibliotecznego na e-kul. 

 


 

Biblioteka rozpoczęła swoją działalność w 1991 roku jako Biblioteka Filii WNS KUL. W zbiorach biblioteki zgromadzonych jest 52 060 tys. woluminów wydawnictw zwartych oraz 2 573 tys. woluminów wydawnictw ciągłych (stan na 31.12.2017 r.). Biblioteka gromadzi literaturę fachową i podręczniki kierunkowe z dziedziny ekonomii, pedagogiki, prawa, socjologii, pracy socjalnej oraz podręczniki do nauki języków obcych. Od 2008 roku rozpoczęto tworzenie księgozbioru z zakresu inżynierii środowiska, a od roku 2015 z zakresu inżynierii materiałowej

 

W zasobach księgozbioru podręcznego użytkownicy mają do dyspozycji ponad 2300 woluminów słowników, encyklopedii, leksykonów, atlasów i albumów oraz podstawowych podręczników.

 

Biblioteka prenumeruje na bieżąco 43 tytuły czasopism polskich i 2 tytuły czasopism w językach obcych (angielskim i niemieckim).

 


 

SZANOWNI CZYTELNICY, OD LISTOPADA 2015 R. DO ZASOBÓW WIDOCZNYCH W KATALOGU ON-LINE BU KUL, DODAWANE SĄ PUBLIKACJE ZE ZBIORÓW NASZEJ BIBLIOTEKI. ICH ZAMAWIANIE MOŻLIWE JEST NADAL WYŁĄCZNIE ZA POMOCĄ KARTKOWEGO REWERSU, NA MIEJSCU W BIBLIOTECE.

 

 

 

 

 

 

Autor: Krzysztof Soja
Ostatnia aktualizacja: 21.06.2018, godz. 12:38 - Joanna Kopacz