AKTUALNOŚCI  BIBLIOTEKI  UNIWERSYTECKIEJ KUL  W STALOWEJ WOLI

 


Dane teleadresowe:

 

Biblioteka Uniwersytecka

KUL w Stalowej Woli

 

ul. ks. J. Popiełuszki 10

 

37-450 Stalowa Wola


tel. (015) 842 48 89,

 

e-mail: biblioteka@stalwol.pl

 

Adresy e-mailowe Pracowników Biblioteki WNIT:

 

dr Katarzyna Górkiewicz - (kustosz) kierownik Biblioteki Uniwersyteckiej w Stalowej Woli: katarzyna.gorkiewicz@kul.pl

dr Joanna Kopacz - (starszy bibliotekarz): joanna.kopacz@kul.pl

mgr Agnieszka Gajewska (kustosz) : agnieszka.gajewska@kul.pl

mgr Izabela Janiec (bibliotekarz - nieobecność usprawiedliwiona) : izabela.janiec@kul.pl

mgr Lucyna Jestal (kustosz) : lucyna.jestal@kul.pl

mgr Barbara Machaj (kustosz) : barbara.machaj@kul.pl

Aleksandra Czuba (magazynier) : aleksandra.czuba@kul.pl

 

Autor: Lucyna Jestal
Ostatnia aktualizacja: 15.10.2021, godz. 09:22 - Lucyna Jestal